Instrukcja obsługi

Biuletyn Informacji Publicznej LPWiK S.A. został stworzony, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji na temat Spółki.
Wszelkie informacje wymienione w art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. 2001, Nr 112. poz. 1198), zamieszczone są w MENU GŁÓWNYM biuletynu.
Menu główne znajduje się po prawej stronie,  umożliwia ono łatwe przeglądanie interesujących Państwa informacji. Menu podzielono na kilka działów tematycznych, związanych z udostępnianymi informacjami. Aby uzyskać szczegółowe informacje na wybrany temat, należy ustawić kursor na daną pozycję menu i kliknąć lewym przyciskiem myszy.

W menu poziomym, umieszczonym pod nagłówkiem, znajdują się następujące odnośniki:

  • Strona Główna – przekierowanie na stronę główną BIP LPWiK S.A.;
  • Informacje o Redakcji – kontakt do osób tworzących i zamieszczających informacje w BIP;
  • Instrukcja Obsługi – instrukcja obsługi i zasady korzystania z biuletynu, w którym obecnie się znajdujemy;
  • Mapa Strony – informacja o strukturze strony;
  • Wyszukiwarka – służy do odnajdowania interesujących nas treści. Aby odnaleźć interesujące nas informacje, proszę kliknąć lewym przyciskiem myszy w pole SZUKAJ a następnie wpisać w okno wyszukiwarki poszukiwane pojęcie i kliknąć przycisk SZUKAJ lub nacisnąć przycisk [Enter] na klawiaturze. Wyszukiwarka znajduje się również poniżej menu głównego.
  • RSS – kanał RSS

W górnej części strony znajduje się nagłówek z logo LPWiK S.A. Klikając na nie za pomocą myszki, wejdą Państwo na stronę internetową LPWiK S.A., która znajduje się pod adresem www.lpwiksa.pl. Na oficjalnej stronie BIP, prowadzonej przez MSWiA, znajdą się Państwo, klikając myszką logo BIP. Na tej stronie (http://www.bip.gov.pl) opublikowano wszystkie wiadomości o zadaniach, jakie ma spełniać Biuletyn Informacji Publicznej, oraz o aktach prawnych, na podstawie których funkcjonuje.

Dodanie informacji
Data 
28/11/2016 13:30
Wytworzenie informacji
Data 
28/11/2016
Ostatnia aktualizacja
Data 
28/11/2016 13:30